Kütahya'in En Büyük Güncel Apart ve Yurt Rehberi

Çınar Erkek Apart

Odalarımızın tamamı güneş almaktadır
24 saat kesintisiz sıcak su
Tüm odalarımızda yerler birinci sınıf parkedir
Her oda da kişiye özel gardrop ve çalışma masası bulunmaktadır
OdalarımızdaTV   bulunmaktadır

En güzel, en özel ve en iyi himet almak isteyen siz değerli öğrencilerimize sunduğumuz hizmetler ;

Modern Anlayış                                                Kampüslere Kolay Ulaşım 
Güler Yüzlü Personel                                       Ferah Odalar
Özel İlgi                                                            Temizlik Ve Hijyen
Kusursuz Hizmet                                              Sıcak Ve Huzurlu Bir Ortam

Çınar Apart, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur. Çınar Apart, Kütahya şehir merkezinde bir aparttır. 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 Odalar ve bina içerisinde: Mutfak, banyo & wc, tv izleme, ortak kullanım alanları ile her odada çalışma masası, kilitli elbise dolabı, sınırsız internet, 24 saat sıcak su ile 7/24 güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Şehir merkezinde, Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Kampüsü ve Germiyan Kampüsünde okuyan öğrencilerimiz için toplu ulaşım araçlarına 3dk mesafe uzaklıktadır.
   
Çınar Apart, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur. Çınar Apart, Kütahya şehir merkezinde yalnızca erkeklerin kalabildiği bir aparttır. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekten mutluluk duyarız.